240 000 €
30 €/m²
Property 51072 photo 1
Property 51072 photo 2
Property 51072 photo 3
Property 51072 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 7800 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 700 m².

Verkoop
235 000 € 940 €/m²
  • Objectcode 50113
  • Gebied 250 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
300 000 € 603 €/m²
  • Objectcode 65123
  • Gebied 497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
278 000 € 351 €/m²
  • Objectcode 50170
  • Gebied 790 m²
  • Afstand tot de zee 5300 m
Verkoop
299 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 63201
  • Gebied 70000 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
320 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 42624
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
320 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 44365
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 7200 m
Verkoop
210 000 € 161 €/m²
  • Objectcode 42952
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
267 000 € 517 €/m²
  • Objectcode 64828
  • Gebied 516 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
215 000 € 206 €/m²
  • Objectcode 57076
  • Gebied 1040 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 51030
  • Gebied 3792 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief