240 000 €
8 €/m²
Property 51038 photo 1
Property 51038 photo 2
Property 51038 photo 3
Property 51038 photo 4
Property 51038 photo 5
Property 51038 photo 6
Property 51038 photo 7
Property 51038 photo 8
Property 51038 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 68 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 30000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 55953
  • Gebied 4045 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
250 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 42246
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45663
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
300 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49100
  • Gebied 2400 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
290 000 € 207 €/m²
  • Objectcode 65314
  • Gebied 1395 m²
  • Afstand tot de zee 72 m
Verkoop
214 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 50338
  • Gebied 4423 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
320 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 42624
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65418
  • Gebied 4098 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
267 000 € 356 €/m²
  • Objectcode 50514
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
200 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 50672
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief