220 000 € 180 000 €
47 €/m²
Property 51030 photo 1
Property 51030 photo 2
Property 51030 photo 3
Property 51030 photo 4
Property 51030 photo 5
Property 51030 photo 6
Property 51030 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3792 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
267 000 € 517 €/m²
  • Objectcode 64828
  • Gebied 516 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Objectcode 46215
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 64871
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
300 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 44360
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
215 000 € 206 €/m²
  • Objectcode 57076
  • Gebied 1040 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
299 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 40594
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
250 000 € 1250 €/m²
  • Objectcode 57759
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 45704
  • Gebied 6078 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
240 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 51072
  • Gebied 7800 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
250 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 65534
  • Gebied 7200 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief