200 000 €
35 €/m²
Property 51006 photo 1
Property 51006 photo 2
Property 51006 photo 3
Property 51006 photo 4
Property 51006 photo 5
Property 51006 photo 6

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,008
  • Afstand tot de zee: 480 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 68 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5600 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 215 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
267 000 € 356 €/m²
  • Objectcode 50514
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
189 000 € 414 €/m²
  • Objectcode 65882
  • Gebied 456 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 46745
  • Gebied 27000 m²
  • Afstand tot de zee 13600 m
Verkoop
235 000 € 940 €/m²
  • Objectcode 50113
  • Gebied 250 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
250 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 65534
  • Gebied 7200 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
175 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 36801
  • Gebied 2034 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Objectcode 50298
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
168 000 € 160 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 35642
  • Gebied 4062 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
200 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 46846
  • Gebied 4150 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
215 000 € 206 €/m²
  • Objectcode 57076
  • Gebied 1040 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief