32 000 €
85 €/m²
Property 50827 photo 1
Property 50827 photo 2
Property 50827 photo 3
Property 50827 photo 4
Property 50827 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 17000 m

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 374 m². на острове Крит.

Locatie