Property 50803 photo 1
Property 50803 photo 2
Property 50803 photo 3
Property 50803 photo 4
Property 50803 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 3 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
800 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 63744
  • Gebied 13439 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
105 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 64280
  • Gebied 4033 m²
  • Afstand tot de zee 2470 m
Verkoop
1 100 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 65416
  • Gebied 100188 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
178 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63007
  • Gebied 2600 m²
Verkoop
2 953 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 64250
  • Gebied 96000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
2 935 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 64251
  • Gebied 100000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
128 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 64004
  • Gebied 997 m²
  • Afstand tot de zee 1670 m
Verkoop
250 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 65534
  • Gebied 7200 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief