Property 50802 photo 1
Property 50802 photo 2
Property 50802 photo 3
Property 50802 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 3 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63268
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65418
  • Gebied 4098 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
640 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 63745
  • Gebied 8608 m²
  • Afstand tot de zee 1150 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
160 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 65747
  • Gebied 51985 m²
  • Afstand tot de zee 23000 m
Verkoop
140 000 € 132 €/m²
  • Objectcode 65485
  • Gebied 1060 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
150 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 64036
  • Gebied 4290 m²
  • Afstand tot de zee 352 m
Verkoop
102 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 63400
  • Gebied 1282 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 800 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 63741
  • Gebied 21096 m²
  • Afstand tot de zee 1 m

Abonneer u op de nieuwsbrief