Op aanvraag
Property 50801 photo 1
Property 50801 photo 2
Property 50801 photo 3
Property 50801 photo 4
Property 50801 photo 5
Property 50801 photo 6
Property 50801 photo 7
Property 50801 photo 8

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 6
  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 3 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5000 m². на острове Крит. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
160 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 65747
  • Gebied 51985 m²
  • Afstand tot de zee 23000 m
Verkoop
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65785
  • Gebied 724 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Wij raden aan Verkoop
179 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63493
  • Gebied 2950 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
105 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 64280
  • Gebied 4033 m²
  • Afstand tot de zee 2470 m
Verkoop
600 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 65816
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
194 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65233
  • Gebied 2005 m²
  • Afstand tot de zee 622 m
Verkoop
250 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 65534
  • Gebied 7200 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
140 000 € 132 €/m²
  • Objectcode 65485
  • Gebied 1060 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
140 000 € 248 €/m²
  • Objectcode 65313
  • Gebied 564 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief