Property 50671 photo 1
Property 50671 photo 2
Property 50671 photo 3
Property 50671 photo 4
Property 50671 photo 5
Property 50671 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 2400 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2000 m². на острове Крит.

Verkoop
270 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 46217
  • Gebied 5340 m²
  • Afstand tot de zee 824 m
Verkoop
360 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 48644
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
240 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 51038
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
309 000 € 147 €/m²
  • Objectcode 56430
  • Gebied 2100 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
267 000 € 517 €/m²
  • Objectcode 64828
  • Gebied 516 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
215 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 62926
  • Gebied 8832 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
269 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 49771
  • Gebied 4790 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 52085
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 4800 m
Verkoop
342 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 52320
  • Gebied 1372 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
320 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 59200
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief