374 000 €
33 €/m²
Property 50665 photo 1
Property 50665 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 731 m
  • Afstand tot luchthaven: 61 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11228 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
320 000 € 508 €/m²
  • Objectcode 61232
  • Gebied 629 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
350 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 36263
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
360 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 41187
  • Gebied 14565 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 52598
  • Gebied 4200 m²
  • Kamers 3
Verkoop
330 000 € 202 €/m²
  • Objectcode 54425
  • Gebied 1630 m²
  • Afstand tot de zee 179 m
Verkoop
300 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 47178
  • Gebied 7857 m²
  • Afstand tot de zee 990 m
Verkoop
450 000 € 449 €/m²
  • Objectcode 62407
  • Gebied 1002 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
350 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 60247
  • Gebied 5826 m²
  • Afstand tot de zee 846 m
Verkoop
374 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 50665
  • Gebied 11228 m²
  • Afstand tot de zee 731 m
Verkoop
449 000 € 271 €/m²
  • Objectcode 65403
  • Gebied 1654 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief