1 200 000 €
36 €/m²
Property 50581 photo 1
Property 50581 photo 2
Property 50581 photo 3
Property 50581 photo 4
Property 50581 photo 5
Property 50581 photo 6
Property 50581 photo 7
Property 50581 photo 8
Property 50581 photo 9
Property 50581 photo 10

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,002
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 58 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 32687 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1700 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
1 060 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 41899
  • Gebied 86000 m²
  • Afstand tot de zee 990 m
Wij raden aan Verkoop
980 000 € 326 €/m²
  • Objectcode 35962
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
1 400 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 31733
  • Gebied 19454 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 52388
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
1 500 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 24668
  • Gebied 43000 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 49742
  • Gebied 13569 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 000 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 34287
  • Gebied 89000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 24952
  • Gebied 11065 m²
Verkoop
1 050 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 44361
  • Gebied 70000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Objectcode 32623
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief