Te koop - Grond 5770 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos Koinyra
160 000 €
27 €/m²
Property 50474 photo 1
Property 50474 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 28 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5770 m². на острове Тасос. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 235 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
200 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 60801
  • Gebied 4010 m²
  • Afstand tot de zee 480 m
Verkoop
195 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 63662
  • Gebied 985 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
160 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 19080
  • Gebied 4012 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
200 000 €
  • Objectcode 3410
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
230 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 37374
  • Gebied 20934 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
160 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 60809
  • Gebied 1327 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
200 000 € 487 €/m²
  • Objectcode 59543
  • Gebied 410 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
145 000 € 226 €/m²
  • Objectcode 58079
  • Gebied 640 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
170 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 5264
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
150 000 € 205 €/m²
  • Objectcode 62922
  • Gebied 731 m²
  • Afstand tot de zee 90 m

Abonneer u op de nieuwsbrief