120 000 €
13 €/m²
Property 50410 photo 1
Property 50410 photo 2
Property 50410 photo 3
Property 50410 photo 4
Property 50410 photo 5
Property 50410 photo 6
Property 50410 photo 7
Property 50410 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 650 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 75 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 9000 m². на острове Крит. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 900 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Suggested for  sale plot of 9000sqm with contact at the main street and distance 650meters from the sea in Kaloi Limenes.

Verkoop
150 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49099
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
105 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 60258
  • Gebied 7018 m²
  • Afstand tot de zee 4900 m
Verkoop
160 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 65747
  • Gebied 51985 m²
  • Afstand tot de zee 23000 m
Verkoop
100 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 57162
  • Gebied 1471 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
120 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 47188
  • Gebied 1924 m²
  • Afstand tot de zee 1114 m
Verkoop
130 000 € 260 €/m²
  • Objectcode 41759
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
140 000 € 248 €/m²
  • Objectcode 65313
  • Gebied 564 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
160 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 62877
  • Gebied 2454 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 39454
  • Gebied 1134 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
143 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 65150
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief