195 000 €
21 €/m²
Property 50406 photo 1
Property 50406 photo 2
Property 50406 photo 3
Property 50406 photo 4
Property 50406 photo 5
Property 50406 photo 6
Property 50406 photo 7
Property 50406 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 250 m
  • Afstand tot luchthaven: 106 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 9068 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
194 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65233
  • Gebied 2005 m²
  • Afstand tot de zee 622 m
Verkoop
160 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 57292
  • Gebied 4110 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
192 000 € 181 €/m²
  • Objectcode 44358
  • Gebied 1055 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 56827
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
270 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 46217
  • Gebied 5340 m²
  • Afstand tot de zee 824 m
Verkoop
278 000 € 351 €/m²
  • Objectcode 50170
  • Gebied 790 m²
  • Afstand tot de zee 5300 m
Verkoop
235 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 52112
  • Gebied 5321 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
205 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 59117
  • Gebied 2035 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
215 000 € 268 €/m²
  • Objectcode 65280
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
160 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 62877
  • Gebied 2454 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m

Abonneer u op de nieuwsbrief