40 000 €
80 €/m²
Property 50374 photo 1
Property 50374 photo 2
Property 50374 photo 3
Property 50374 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 22000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 100 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Suggested for Sale plot of 400sqm in Heraklion of Crete next to village Avgeniki.

Verkoop
45 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 63545
  • Gebied 11138 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
50 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 37925
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 19700 m
Verkoop
49 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 48833
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
48 000 € 109 €/m²
  • Objectcode 34180
  • Gebied 438 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 38008
  • Gebied 915 m²
  • Afstand tot de zee 9200 m
Verkoop
50 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 39460
  • Gebied 460 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
40 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 50374
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
55 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 63352
  • Gebied 730 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Objectcode 32790
  • Gebied 301 m²
  • Afstand tot de zee 550 m
Verkoop
50 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 50364
  • Gebied 3500 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief