50 000 €
14 €/m²
Property 50364 photo 1
Property 50364 photo 2
Property 50364 photo 3
Property 50364 photo 4
Property 50364 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 25000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3500 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Suggested for sale plot of 3500sqm next to Avgeniki Village.

Verkoop
55 000 € 142 €/m²
  • Objectcode 62152
  • Gebied 385 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
50 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 65413
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 21000 m
Verkoop
68 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 52386
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
48 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 34186
  • Gebied 399 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
60 000 € 98 €/m²
  • Objectcode 39456
  • Gebied 608 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 5771
  • Gebied 230 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
55 000 € 166 €/m²
  • Objectcode 32259
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
60 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 37922
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 19200 m
Verkoop
42 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 65911
  • Gebied 1188 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 32785
  • Gebied 359 m²
  • Afstand tot de zee 800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief