100 000 €
55 €/m²
Property 50361 photo 1
Property 50361 photo 2
Property 50361 photo 3
Property 50361 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 25000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1800 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 350 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Suggested for sale plot of 1800sqm in Avgeniki of Crete.

Locatie