214 000 €
48 €/m²
Property 50338 photo 1
Property 50338 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot luchthaven: 28 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4423 m². на острове Крит. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
235 000 € 940 €/m²
  • Objectcode 50113
  • Gebied 250 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
300 000 € 603 €/m²
  • Objectcode 65123
  • Gebied 497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
230 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 65231
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
200 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 51207
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
259 000 € 984 €/m²
  • Objectcode 65353
  • Gebied 263 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
189 000 € 414 €/m²
  • Objectcode 65882
  • Gebied 456 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
240 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 51072
  • Gebied 7800 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
178 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63007
  • Gebied 2600 m²
Verkoop
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 52232
  • Gebied 3592 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
309 000 € 147 €/m²
  • Objectcode 56430
  • Gebied 2100 m²
  • Afstand tot de zee 350 m

Abonneer u op de nieuwsbrief