Te koop - Grond 14500 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Potidea
400 000 €
27 €/m²
Property 50262 photo 1
Property 50262 photo 2
Property 50262 photo 3
Property 50262 photo 4
Property 50262 photo 5
Property 50262 photo 6
Property 50262 photo 7
Property 50262 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 450 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 55 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 14500 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики.

Verkoop
450 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 45553
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
380 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 1651
  • Gebied 8962 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
380 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 48388
  • Gebied 4200 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
330 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 26034
  • Gebied 13000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
550 000 € 330 €/m²
  • Objectcode 62619
  • Gebied 1666 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
400 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 16057
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
420 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 63076
  • Gebied 15250 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
500 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 15820
  • Gebied 10181 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
400 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 50262
  • Gebied 14500 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
530 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 2578
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief