120 000 € 80 000 €
26 €/m²
Property 50255 photo 1
Property 50255 photo 2
Property 50255 photo 3
Property 50255 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 22000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
150 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 64066
  • Gebied 758 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
100 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 65845
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 50127
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 11600 m
Verkoop
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Objectcode 54330
  • Gebied 28752 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
100 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 57162
  • Gebied 1471 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
110 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 51904
  • Gebied 4017 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
150 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 63283
  • Gebied 1968 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
100 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 49098
  • Gebied 2375 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
160 000 € 465 €/m²
  • Objectcode 61490
  • Gebied 344 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief