Te koop - Vrijstaande woning 70 m² in Crete

Griekenland Kreta Prefectuur Lasithi Napels Platvoet
43 000 €
614 €/m²
Property 50166 photo 1
Property 50166 photo 2
Property 50166 photo 3
Property 50166 photo 4
Property 50166 photo 5

Details

  • Staat: Vervallen woningen
  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 49 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop vervallen woningen, 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 70 m² на острове Крит. Het huisje bestaat uit 6 opslagruimtes. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad.

Old House for sale near Neapoli, Lasithi. This 70 sqm old stone house is located in Platipodi settlement, near Neapoli town. It consists of 6 rooms. This house needs complete renovation. Water and electricity connections exist nearby.

Locatie