170 000 €
45 €/m²
Property 50162 photo 1
Property 50162 photo 2
Property 50162 photo 3
Property 50162 photo 4
Property 50162 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 750 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3750 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 210 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
170 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 50162
  • Gebied 3750 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
138 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 55956
  • Gebied 3092 m²
  • Afstand tot de zee 950 m
Verkoop
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 55955
  • Gebied 3215 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
200 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 51207
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
150 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 63283
  • Gebied 1968 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
195 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 50406
  • Gebied 9068 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
180 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 47000
  • Gebied 2100 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
160 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 62877
  • Gebied 2454 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 55953
  • Gebied 4045 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
150 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 63359
  • Gebied 2049 m²
  • Afstand tot de zee 360 m

Abonneer u op de nieuwsbrief