Te koop - Grond 2500 m² in Crete

Griekenland Kreta Noord-Heraklion Gazi
500 000 €
200 €/m²
Property 50157 photo 1
Property 50157 photo 2
Property 50157 photo 3
Property 50157 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2500 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
490 000 € 168 €/m²
  • Objectcode 37747
  • Gebied 2900 m²
  • Afstand tot de zee 8700 m
Verkoop
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 56505
  • Gebied 11174 m²
  • Afstand tot de zee 1850 m
Verkoop
680 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 26886
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
427 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 47454
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
600 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 32335
  • Gebied 6340 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
473 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 32511
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
450 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 38845
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5300 m
Verkoop
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • Objectcode 12488
  • Gebied 1675 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
450 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 38248
  • Gebied 100000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
710 000 € 299 €/m²
  • Objectcode 44207
  • Gebied 2367 m²
  • Afstand tot de zee 97 m

Abonneer u op de nieuwsbrief