Te koop - Grond 2150 m² in Crete

Griekenland Kreta Noord-Heraklion Gazi
200 000 €
93 €/m²
Property 50156 photo 1
Property 50156 photo 2
Property 50156 photo 3
Property 50156 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 650 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2150 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Locatie