290 000 €
35 €/m²
Property 50144 photo 1
Property 50144 photo 2
Property 50144 photo 3
Property 50144 photo 4
Property 50144 photo 5
Property 50144 photo 6
Property 50144 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 48 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8076 m². в Аттике. Ter plaatse is aanwezig: put. Met de mogelijkheid tot bouw op 280 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

The plot is located in Kalamos.

Verkoop
318 000 € 963 €/m²
  • Objectcode 14028
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
260 000 € 514 €/m²
  • Objectcode 31134
  • Gebied 505 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
400 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 32648
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
250 000 € 208 €/m²
  • Objectcode 11565
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
430 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 5918
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Objectcode 23281
  • Gebied 1025 m²
  • Afstand tot de zee 220 m
Verkoop
260 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 6094
  • Gebied 855 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
275 000 € 198 €/m²
  • Objectcode 11564
  • Gebied 1385 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
370 000 € 356 €/m²
  • Objectcode 33921
  • Gebied 1038 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
360 000 € 292 €/m²
  • Objectcode 25148
  • Gebied 1230 m²
  • Afstand tot de zee 200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief