123 000 € 80 000 €
19 €/m²
Property 50127 photo 1
Property 50127 photo 2
Property 50127 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 11600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4050 m². на острове Крит. Met de mogelijkheid tot bouw op 190 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63268
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
120 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 50410
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 41762
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
145 000 € 103 €/m²
  • Objectcode 56611
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
100 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 50361
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63269
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
100 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 51868
  • Gebied 1525 m²
  • Afstand tot de zee 14100 m
Exclusief Verkoop
150 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63957
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
159 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 51499
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
180 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 44617
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief