Te koop - Vrijstaande woning 275 m² in Crete

Griekenland Kreta Noord-Heraklion Heraklion, Kreta
747 000 €
2716 €/m²
Property 50103 photo 1
Property 50103 photo 2
Property 50103 photo 3
Property 50103 photo 4
Property 50103 photo 5
Property 50103 photo 6
Property 50103 photo 7
Property 50103 photo 8
Property 50103 photo 9
Property 50103 photo 10

Details

  • Bouwjaar: 1993
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: diesel
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1000 km
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard

Beschrijving

Te koop 1-verdieping huisje met een oppervlakte van 275 m² на острове Крит. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Suggested for sale detached house 275sqm in Heraklion of Crete.
The house consist of 3 apartments , one big in ground floor of 137sqm with 3 bedrooms and 2 bathrooms,fully furnished , with fireplace, air condition,
barbeque , big garden , two storage rooms , parking space for 3 cars, heating system with oil and alarm system.
On the first floor there are 2 more apartments , one 73 sqm with 1 bedroom and a second one 65 sqm with one bedroom.
All the apartments have solar heating water system and common used garden , barbeque and parking spots.
The price incudes an additional 2500sqm land.