64 000 €
64 €/m²
Property 49815 photo 1
Property 49815 photo 2
Property 49815 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 3900 m
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1000 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Locatie