107 000 €
34 €/m²
Property 49741 photo 1
Property 49741 photo 2
Property 49741 photo 3
Property 49741 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1000 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3137 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 47008
  • Gebied 4150 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
130 000 € 260 €/m²
  • Objectcode 41759
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Objectcode 51865
  • Gebied 1346 m²
  • Afstand tot de zee 580 m
Verkoop
110 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 51904
  • Gebied 4017 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
160 000 € 465 €/m²
  • Objectcode 61490
  • Gebied 344 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
120 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 50410
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
100 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 50361
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
106 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 45661
  • Gebied 662 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
109 000 € 81 €/m²
  • Objectcode 44731
  • Gebied 1344 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
107 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65472
  • Gebied 1130 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief