Te koop - Grond 9900 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Fourkas-trap
380 000 €
38 €/m²
Property 49699 photo 1
Property 49699 photo 2
Property 49699 photo 3
Property 49699 photo 4
Property 49699 photo 5
Property 49699 photo 6
Property 49699 photo 7
Property 49699 photo 8
Property 49699 photo 9
Property 49699 photo 10

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 9900 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht.

Verkoop
550 000 € 330 €/m²
  • Objectcode 62619
  • Gebied 1666 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
450 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 45553
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
380 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 1651
  • Gebied 8962 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
500 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 6955
  • Gebied 18237 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
350 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 44759
  • Gebied 9900 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
340 000 € 250 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 37466
  • Gebied 2468 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
350 000 € 250 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 7483
  • Gebied 7800 m²
  • Afstand tot de zee 550 m
Verkoop
380 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 49699
  • Gebied 9900 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
350 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 4474
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
330 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 4387
  • Gebied 1898 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief