60 000 €
44 €/m²
Property 49509 photo 1
Property 49509 photo 2
Property 49509 photo 3
Property 49509 photo 4
Property 49509 photo 5
Property 49509 photo 6
Property 49509 photo 7
Property 49509 photo 8
Property 49509 photo 9
Property 49509 photo 10

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 6 km
  • Afstand tot luchthaven: 18 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1360 m². на острове Корфу. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

The land plot is located in Pendati area.

Verkoop
65 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 44903
  • Gebied 2650 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
55 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 50380
  • Gebied 2044 m²
  • Afstand tot de zee 4300 m
Verkoop
60 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 35755
  • Gebied 3500 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
50 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 26169
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
52 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 44586
  • Gebied 780 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
71 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 32622
  • Gebied 6600 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
60 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 33901
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 49049
  • Gebied 4027 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
70 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 16502
  • Gebied 900 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
60 000 € 123 €/m²
  • Objectcode 33900
  • Gebied 485 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief