Te koop - Grond 21619 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol Zonnig
500 000 €
23 €/m²
Property 49383 photo 1
Property 49383 photo 2
Property 49383 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 20000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 20 km
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 21619 m². В Лимассоле.

Zone: Z1
Building Factor: 0.06
Coverage Factor: 0.06
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

Located in Souni-Zanakia village. 

Verkoop
740 000 € 70 €/m²
  • Objectcode 38723
  • Gebied 10554 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
490 000 € 801 €/m²
  • Objectcode 53060
  • Gebied 611 m²
  • Afstand tot de zee 5200 m
Verkoop
515 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 48667
  • Gebied 15639 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
510 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 52767
  • Gebied 6180 m²
Verkoop
735 000 € 184 €/m²
  • Objectcode 53126
  • Gebied 3986 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
613 600 € 650 €/m²
  • Objectcode 23380
  • Gebied 944 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
458 500 € 500 €/m²
  • Objectcode 23397
  • Gebied 917 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
690 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 48539
  • Gebied 6261 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
435 000 € 46 €/m²
  • Objectcode 58719
  • Gebied 9384 m²
Verkoop
530 000 € 740 €/m²
  • Objectcode 51665
  • Gebied 716 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief