70 000 €
1094 €/m²
Property 49317 photo 1
Property 49317 photo 2
Property 49317 photo 3
Property 49317 photo 4

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 1986
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 64 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

The store is located in the area of Zografou, Athens.

It consists of a ground floor of 43 sq.m. and a basement of 21 sq.m.

Locatie