Te koop - Villa 225 m² in Larnaka

Griekenland Cyprus Larnaca Dhekelia
850 000 €
3778 €/m²
Property 49205 photo 1
Property 49205 photo 2
Property 49205 photo 3
Property 49205 photo 4
Property 49205 photo 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 5
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 5 km

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 225 m² In Larnaca in aanbouw. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Het object is onderworpen aan BTW. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

Locatie