1 000 000 €
33 €/m²
Property 49157 photo 1
Property 49157 photo 2
Property 49157 photo 3
Property 49157 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1240 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 29981 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 49742
  • Gebied 13569 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 000 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 49157
  • Gebied 29981 m²
  • Afstand tot de zee 1240 m
Verkoop
1 450 000 € 138 €/m²
  • Objectcode 32273
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
1 300 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 47791
  • Gebied 58000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
1 400 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 37489
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Wij raden aan Verkoop
980 000 € 326 €/m²
  • Objectcode 35962
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
1 460 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 57513
  • Gebied 10397 m²
  • Afstand tot de zee 433 m
Verkoop
1 050 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 44361
  • Gebied 70000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
900 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 47192
  • Gebied 28045 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 400 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 31733
  • Gebied 19454 m²
  • Afstand tot de zee 1 m

Abonneer u op de nieuwsbrief