2 500 000 €
6 €/m²
Property 48899 photo 1
Property 48899 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 14000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 46 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 391200 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: put, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 38260
  • Gebied 50000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42922
  • Gebied 2129 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
3 300 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 31004
  • Gebied 28800 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 16555
  • Gebied 17934 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Objectcode 12484
  • Gebied 570 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
3 300 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 30725
  • Gebied 60000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Objectcode 29228
  • Gebied 2070 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 43580
  • Gebied 34000 m²
  • Afstand tot de zee 18 m
Verkoop
2 346 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 50279
  • Gebied 44000 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 39997
  • Gebied 41865 m²
  • Afstand tot de zee 330 m

Abonneer u op de nieuwsbrief