Te koop - Grond 11650 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Baden
1 000 000 €
85 €/m²
Property 48896 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1100 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 7 km
  • Afstand tot luchthaven: 54 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11650 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Locatie