Te koop - Villa 346 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol Germasogeia
1 300 000 €
3757 €/m²
Property 48890 photo 1
Property 48890 photo 2
Property 48890 photo 3

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2022
  • Aantal kamers: 7
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 4
  • Slaapkamers: 6
  • Toiletten: 5
  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 346 m² In Limassol in aanbouw. De Semi-kelder bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte, een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Het pand beschikt over een dakterras. Het object is onderworpen aan BTW. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Locatie