1 000 000 €
2500 €/m²
Property 48645 photo 1
Property 48645 photo 2
Property 48645 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 15 m
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 400 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

Locatie