Property 48644 photo 1
Property 48644 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 10 m
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 180 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 378 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
500 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 38077
  • Gebied 4542 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
330 000 € 202 €/m²
  • Objectcode 54425
  • Gebied 1630 m²
  • Afstand tot de zee 179 m
Verkoop
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 52598
  • Gebied 4200 m²
  • Kamers 3
Verkoop
500 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 50669
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
300 000 € 603 €/m²
  • Objectcode 65123
  • Gebied 497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
300 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 64069
  • Gebied 1516 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Objectcode 54423
  • Gebied 1818 m²
  • Afstand tot de zee 179 m
Verkoop
300 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 38520
  • Gebied 2700 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51459
  • Gebied 4012 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
450 000 € 449 €/m²
  • Objectcode 62407
  • Gebied 1002 m²
  • Afstand tot de zee 900 m

Abonneer u op de nieuwsbrief