2 000 000 €
8000 €/m²
Property 48612 photo 1
Property 48612 photo 2
Property 48612 photo 3
Property 48612 photo 4
Property 48612 photo 5
Property 48612 photo 6
Property 48612 photo 7
Property 48612 photo 8
Property 48612 photo 9
Property 48612 photo 10
Property 48612 photo 11
Property 48612 photo 12
Property 48612 photo 13
Property 48612 photo 14
Property 48612 photo 15
Property 48612 photo 16

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2020
  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 1100 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Dubbel glas
  • Interne trap
  • Luxe Huis (Lux)

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 250 m² op het eiland Kreta. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, 2 doucheruimtes. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats. Er is een privézwembad aanwezig.

Verkoop
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Objectcode 39168
  • Gebied 590 m²
  • Kamers 11
Verkoop
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Objectcode 45281
  • Gebied 270 m²
  • Kamers 3
Verkoop
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Objectcode 14552
  • Gebied 288 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Objectcode 56674
  • Gebied 500 m²
  • Kamers 2
Wij raden aan Verkoop
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Objectcode 49720
  • Gebied 480 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 45284
  • Gebied 500 m²
  • Kamers 8
Verkoop
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Objectcode 51196
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 8

Abonneer u op de nieuwsbrief