102 000 €
40 €/m²
Property 48429 photo 1
Property 48429 photo 2
Property 48429 photo 3
Property 48429 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 59 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2500 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
96 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 52490
  • Gebied 7063 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 52550
  • Gebied 1600 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
115 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 62016
  • Gebied 5343 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
130 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 50395
  • Gebied 1358 m²
  • Afstand tot de zee 6300 m
Verkoop
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 50127
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 11600 m
Verkoop
100 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 42269
  • Gebied 1070 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
130 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 59114
  • Gebied 1229 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
150 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 63801
  • Gebied 809 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
85 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 46630
  • Gebied 2800 m²
  • Afstand tot de zee 14400 m
Verkoop
130 000 € 255 €/m²
  • Objectcode 65724
  • Gebied 508 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief