82 000 € 80 000 €
27 €/m²
Property 48428 photo 1
Property 48428 photo 2
Property 48428 photo 3
Property 48428 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 59 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2900 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad.

Verkoop
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 36122
  • Gebied 2445 m²
  • Afstand tot de zee 4400 m
Verkoop
110 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 51904
  • Gebied 4017 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 39870
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
80 000 € 242 €/m²
  • Objectcode 63108
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
80 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 45331
  • Gebied 9363 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
100 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 65845
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
106 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 45661
  • Gebied 662 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
75 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 56833
  • Gebied 4265 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
108 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 36055
  • Gebied 1433 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
107 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65472
  • Gebied 1130 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief