Te koop - Grond 9603 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Pefkohori
220 000 €
22 €/m²
Property 47550 photo 1
Property 47550 photo 2
Property 47550 photo 3
Property 47550 photo 4
Property 47550 photo 5
Property 47550 photo 6
Property 47550 photo 7
Property 47550 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 96 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 9603 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
300 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 45032
  • Gebied 1204 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
250 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 33793
  • Gebied 11005 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
220 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 26624
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
300 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 19567
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 9667
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 7300 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38369
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
270 000 € 364 €/m²
  • Objectcode 13164
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
320 000 € 240 €/m²
  • Objectcode 24471
  • Gebied 1330 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
220 000 € 200 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 28639
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
230 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 58247
  • Gebied 4625 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief