860 000 €
40 €/m²
Property 47506 photo 1
Property 47506 photo 2
Property 47506 photo 3
Property 47506 photo 4
Property 47506 photo 5
Property 47506 photo 6
Property 47506 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot luchthaven: 92 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 21000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
750 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 38075
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42923
  • Gebied 563 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 40503
  • Gebied 180000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
1 070 000 € 152 €/m²
  • Objectcode 38960
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
853 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 63290
  • Gebied 36000 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 39826
  • Gebied 2920 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
747 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 40405
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 175 m
Verkoop
695 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 57192
  • Gebied 3518 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 200 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 50581
  • Gebied 32687 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
800 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 63744
  • Gebied 13439 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief