300 000 €
2000 €/m²
Property 4740 photo 1
Property 4740 photo 2
Property 4740 photo 3
Property 4740 photo 4
Property 4740 photo 5
Property 4740 photo 6
Property 4740 photo 7
Property 4740 photo 8
Property 4740 photo 9
Property 4740 photo 10
Property 4740 photo 11
Property 4740 photo 12
Property 4740 photo 13
Property 4740 photo 14

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2011
  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Diensten

  • Haard
  • Garage

Beschrijving

Te koop herenhuis van 150 m² in Attica. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De 1e verdieping bestaat uit De 2e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat garage.

Verkoop
400 000 € 2298 €/m²
  • Objectcode 39225
  • Gebied 174 m²
  • Kamers 5
Verkoop
305 000 € 2904 €/m²
  • Objectcode 65881
  • Gebied 105 m²
  • Kamers 5
Verkoop
260 000 € 825 €/m²
  • Objectcode 9891
  • Gebied 315 m²
  • Afstand tot de zee 80 m
Verkoop
320 000 € 1355 €/m²
  • Objectcode 35103
  • Gebied 236 m²
  • Kamers 7
Verkoop
360 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 61743
  • Gebied 128 m²
  • Kamers 4
Verkoop
320 000 € 1777 €/m²
  • Objectcode 4229
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 4
Verkoop
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Objectcode 4335
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
368 000 € 2044 €/m²
  • Objectcode 12966
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 6
Verkoop
347 000 € 611 €/m²
  • Objectcode 13337
  • Gebied 567 m²
  • Kamers 11

Abonneer u op de nieuwsbrief