2 600 000 €
38 €/m²
Property 47235 photo 1
Property 47235 photo 2
Property 47235 photo 3
Property 47235 photo 4
Property 47235 photo 5
Property 47235 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 1 m
  • Afstand tot luchthaven: 69 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 68000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
3 000 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 33304
  • Gebied 40000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Objectcode 12484
  • Gebied 570 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
2 500 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 48899
  • Gebied 391200 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Verkoop
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 38260
  • Gebied 50000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 43580
  • Gebied 34000 m²
  • Afstand tot de zee 18 m
Verkoop
2 150 000 € 409 €/m²
  • Objectcode 49950
  • Gebied 5256 m²
  • Afstand tot de zee 80 m
Verkoop
2 200 000 € 141 €/m²
  • Objectcode 44015
  • Gebied 15503 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
2 600 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 47235
  • Gebied 68000 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 50803
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
3 750 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 57935
  • Gebied 40453 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief