900 000 €
32 €/m²
Property 47192 photo 1
Property 47192 photo 2
Property 47192 photo 3
Property 47192 photo 4
Property 47192 photo 5
Property 47192 photo 6
Property 47192 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 28045 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 480 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
1 050 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 44361
  • Gebied 70000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
1 000 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 34287
  • Gebied 89000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Objectcode 38565
  • Gebied 1250 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 49742
  • Gebied 13569 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 280 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 48743
  • Gebied 17497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
800 000 € 800 €/m²
  • Objectcode 38750
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
800 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 56706
  • Gebied 14549 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
940 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 37512
  • Gebied 4700 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
750 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 59199
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief