110 000 €
85 €/m²
Property 47187 photo 1
Property 47187 photo 2
Property 47187 photo 3
Property 47187 photo 4
Property 47187 photo 5
Property 47187 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 1114 m
  • Afstand tot luchthaven: 69 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1285 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 150 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Locatie