300 000 €
38 €/m²
Property 47178 photo 1
Property 47178 photo 2
Property 47178 photo 3
Property 47178 photo 4
Property 47178 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 990 m
  • Afstand tot luchthaven: 67 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 7857 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 277 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
342 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 62759
  • Gebied 15570 m²
Verkoop
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45663
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
299 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 63201
  • Gebied 70000 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
280 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 37597
  • Gebied 2890 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
290 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 36276
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
300 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 47178
  • Gebied 7857 m²
  • Afstand tot de zee 990 m
Verkoop
360 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 48644
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
300 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 64069
  • Gebied 1516 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
267 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 42038
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief